Apple için 2024 bir milat olacak!

Apple’ın tüm iPad serisine 2024 yılında yenilik getireceği söylentileri teknoloji dünyasının en güvenilir kaynaklarından biri olan Bloomberg’ün Mark Gurman tarafından yayıldı. Bu yenilik dalgası, iPad Pro, iPad Air, iPad mini ve giriş seviyesi iPad modellerini kapsayacak şekilde tasarlanmış.

Gurman’a göre, daha uygun fiyatlı ve orta segment iPad modelleri Mart 2024 gibi erken bir tarihte güncellenmiş olabilir. Öte yandan hem 11 inç hem de 13 inç iPad Pro modellerinin yılın ilk yarısında tanıtılması bekleniyor.

Apple için 2024 bir milat olacak!

2024 yılında Apple iPad ailesinin yenilenmesiyle ilgili detaylar şöyle: Yeni iPad Pro modellerinin OLED ekranlarla ve M3 yonga seti ile donatılması öngörülüyor. Sırada gelen nesil iPad Air’in ise performansını M2 çiple artırması bekleniyor. Mini sürümü ise A16 Bionic çiple güncellenebilir.

Apple henüz bu iddiaları doğrulamasa da, Gurman’ın Apple haberleri konusundaki güvenilirliği malum. Eğer bu raporlar doğruysa, Apple’ın tüm iPad serisini aynı yıl içinde güncelleyeceği ilk kez gerçekleşecek.

Yeni iPad’lerin yanı sıra, Gurman Apple’ın gelecek yıl yeni AirPods modellerini de piyasaya sürmeyi planladığını belirtiyor. Ancak güncellenmiş bir AirPods Pro modelinin çıkışı biraz daha zaman alabilir ve 2025 yılına ertelenebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x