Muharrem İnce’den Fazıl Say’a videolu yanıt: Bana hak vereceğinizi umuyorum

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, piyanist Fazıl Say’ın kendisine yönelik yaptığı eleştiriye yanıt verdi. İnce sosyal medya hesabından Say’a seslenerek, “Seçim gecesine ilişkin daha önce yaptığım açıklamaları dinlememiş olabilirsiniz, aşağıda konuyu açıkladığım kısa videoyu görüşlerinize sunarım. Bana hak vereceğinizi umuyorum” diyerek bir video paylaştı.

İnce paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Sayın Fazıl Say, zekanıza yakışır ince bir espri yapmışsınız, beğendiğimi söylemeliyim. Seçim gecesine ilişkin daha önce yaptığım açıklamaları dinlememiş olabilirsiniz, aşağıda konuyu açıkladığım kısa videoyu görüşlerinize sunarım. Videoyu izledikten sonra bana hak vereceğinizi umuyorum. Hak vermeseniz de benim gözümdeki kıymetinizde bir azalma olmayacağını, memleketimiz için çok büyük bir değer olduğunuzu düşündüğümü bilmenizi isterim. Bu durum cumhurbaşkanının elinden ödül aldınız diye size itibar suikastı yapılmaya çalışıldığında da böyleydi. Saygılarımla”

Say, geçtiğimiz gün gazeteci Fatih Altaylı’nın programındaki konuşmalarıyla gündem olan İnce’nin yayınıyla ilgili, “Adam, geçen sefer seçim gecesi ortalıktan yok olmuştu. Şimdi daha seçime 2 ay kala yok ediyor kendini. “Mİ”ydi, “MiBemol” olmuş” demişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir