“Babası, Adnan Menderes’in yüzünde sigara söndürdü” ithamına Ümit Özdağ’dan sert tepki: Allahsız, şerefsiz alçak adam….

Gerçek Hayat Dergisi’nin Genel Yayın Yönetmeni Kemal Özer’in Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ‘ın siyasetçi olan babası Muzaffer Özdağ’a yönelik “darbeci” suçlamalarının ardından Özdağ X’ten Aydın Menderes’in babasının vefatındaki telgrafını paylaşarak, “Ahlaksız yalanlarınız ile cehennemde yanın” dedi. 

“Gazeteci” Kemal Özer, X hesabından yaptığı paylaşımda Muzaffer Özdağ için “Hâlen sağ olan bir subay anlatıyor: ‘Menderes Yassıada’da tutuklu iken, (Tat Yahudisi) Ümit Özdağ’ın 27 Mayıs darbecilerinden olan babası gözümün önünde Menderes’in yüzünde sigara söndürdü.’ Türkiye’yi dün bir göçmen olan babası karıştırıyordu, bugün ise oğlu. 70 yılda hiç bir şey değişmemiş…” dedi.

Özer’in sözlerini yalanlayarak “Ahlâksız adam” diye tepki gösteren Özdağ, şu yanıtı verdi:

“Zerre kadar şerefin var ise o subayın adını söyle. Ahlaksız bir yalancısın. Ancak sadece bir yalan söylemiyorsun. Yalan ile devam ediyorsun. Tat yahudisi imiş. Ahlaksız adam ben Türk ve Müslüman bir ailenin Kumuk Türk’ü mensubuyum. Rahmetli Alparslan Türkeş yahudi olsa Muzaffer Özdağ ile 27 Mayıs’ta, 13 Kasım’da ve 1964’de CKMP-MHP’ye girerken kader birliği yapar mıydı? Türk devletini muz cumhuriyeti zanneden salakların üreteceği seviyesiz yalanlarınızın hesabı mahkeme önünde vereceksiniz.”

“Bir de istihbaratçıyım diye dolaşıyorsun…”

Özer ise Özdağ’ın, “yakında belgelerle karılaşacağını” iddia ederek şu savunmayı yaptı.

“Ümit Özdağ biraz bekle neticede karşılaşacağın şey, belgeler olacak. Ayrıca sana söyleyim hani babanla beraber darbe yapan Mehmet Şükran Özkaya vardı ya… İşte onun terekesindeki babanla ilgili belgeler de yakında yayınlanacak…

Öte yandan çok geriden geliyorsun Özdağ. Yayınladıklarımızı bir incele hele. Bak orada babanla ilgili neler göreceksin neler? Onlar daha önsözdü. Bir de istihbaratçıyım diye dolaşıyorsun.

Şeref meselesine gelince! Ben senin gibi bir göçmen değilim. Öp öz Oğuz çocuğu Müslüman Türk’üm. Bizim şerefimizin zekâtı sizin gibi milyonları ihya eder elhamdülillah! Biz bu vatanın, bu devletin öz çocukları ve sahipleriyiz. Senin gibi dışarıdan gelen ve istihbarat örgütleri ile ilişkisi olan provokatör değil. Kendi itiraf ettiğin üzere Biz senin gibi MOSSAD’la yatağa girmiyoruz. Sen acele geldiğin yere dön, yoksa bu Yüce Devlet sana gereken dersi yakında verecek! Benden söylemesi nokta!”


Özdağ telgrafı paylaştı

Son olarak X hesabında babasının vefatında Aydın Menderes’in telgraf çektiğini aktaran Özdağ şu ifadeleri kullandı: 

“Allahsız, şerefsiz alçak bir adam ve pelikan terör örgütünün bütün sanal teröristleri günlerdir 2002’de Vefaat eden babam rahmetli Muzaffer Özdağ’a hakaret ediyor, rahmetli Adnan Menderes’in yüzünde sigara söndürmüştü yalanını söylüyorlardı. Oysa böyle bir olay olmadığı gibi rahmetli babam Adnan Menderes’in idam edilmemesi için MBK’ya mektup yazmıştı. Bütün bunları bilen rahmetli Aydın Menderes ile babam 1970’li yıllardan başlayarak dost oldular. Babam Vefaat edince başsağlığı telgrafı çekenlerden birisi de rahmetli Aydın Menderes’ti. Ahlaksız yalanlarınız ile cehennemde yanın.”

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x